loading please wait..

O nas

W Grupie Mediowej STEO nakręcamy biznes od 2005 roku. Produkujemy filmy, szkolimy i doradzamy.

Tomasz Sańpruch – wizjoner, prezes Fundacji World Business Bridge, wydawca i redaktor naczelny telewizji Capital24.tv. Dyrektor Instytutu Wiedzy i Biznesu Collegium Humanum Szkoły Głównej Menedżerskiej w Warszawie. Specjalizuje się w B2B, zarządzaniu wizerunkiem i zarządzaniu kryzysowym. Jest także ekspertem ds. handlu międzynarodowego, mediów, digital i content marketingu. 

Dziennikarz ekonomiczny i producent programów telewizyjnych z blisko 20-letnim stażem. Specjalizuje się w tematach finansowych, inwestycjach oraz start-upach.

Wcześniej związany z TVP, gdzie był m.in. szefem Redakcji Biznesowej TVP Info. Jego felietony i materiały wideo ukazywały się także w Rzeczpospolitej, Wprost, Pulsie Biznesu i Obserwatorze Finansowym – portalu NBP.

Absolwent Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych: HRM na Uniwersytecie Jagiellońskim i Bankowości Centralnej na Polskiej Akademii Nauk.

 

Kim jesteśmy?

Grupa Mediowa STEO. została założona w 2005 roku. Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy lojalnym klientom, którzy nie zawiedli się na „szytych na miarę” programach szkoleniowych oraz tworzonych przez nas autorskich filmach dla działów sprzedaży, marketingu i PR.

Dlaczego my?

Nie opowiadamy o trendach rynkowych. My je tworzymy. Nasz zespół tworzą ludzie z dużym doświadczeniem medialnym, które zdobywali w czołowych mediach w Polsce i za granicą. Duży przekrój wiekowy naszego zespołu daje nam niepowtarzalny miks doświadczenia i świeżości.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *